ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Νέα ομάδα σeξι φωτογραφιών ανήρτησε η Μαρία Κορινθίου η οποία κρατάει «ζεστούς» τους χιλιάδες followers της ένα 24ωρο πριν την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Αυτή τη φορά η ηθοποιός στις φωτογραφίες της αποθεώνει τις καλτσοδέτες αναφερόμενη στη «δύναμή» τους στην φωτογράφιση που έκανε για λογαριασμό εταιρείας εσωρούχων.
Η Μαρία Κορινθίου ποζάρει στον φωτογραφικό φακό με μαύρα και ροζ εσώρουχα κερδίζοντας πολλά κολακευτικά σχόλια για τη σeξι σιλουέτα και τις σeξι πόζες της κάτι που είχε γίνει και στην αισθησιακή φωτογράφισή της ως ζωγράφος πριν μερικες ημέρες.
Δείτε τις φωτογραφίες:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ